Mój pokemon Skoti

Nie wiesz jak trenować swojego pokemona? Jak stworzyć dobrą drużyne? Czy może porozmawiać na temat gry? Jak tak, to śmiało pisz.
Blastoise !
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2018, 17:21

Mój pokemon Skoti

Postautor: Blastoise ! » 07 maja 2018, 17:36

Jak zrobić żeby był więcej warty (Jest Samurott'em) i mocniejszy albo silniejszy bo ulepszam go ciągle atak i obronę, hp itp a dalej jest taki sam jak był...


A i w Pokestory będą mega ewolucje? i jeśli tak to czy będzie trzeba kupować specjalne przedmioty do ich ewolucji???



Czy będzie na profilu gracza (tylko tego gracza co ma po wyżej 20 lvl) przycisk bitwa? bo bardzo byłby przydatny a nie szukanie w rankingu tego kgacza przez 15 minut :/


I ostatnie ;) Czy będzie można dostawać np 50 MP na starcie?


I jedna uwaga hah zróbcie tak żeby nie można było robić multi kont bo wiele osób robi tak że : Stwarza konto, wbija level, kupuje rzeczy, potem nie ma pieniędzy żeby kupić coś np pokemon startowy i go pod ulepszyć i pod expić i niektórzy gracze robią multi konta żeby : pod expić go trochę a następnie zebrać pieniądze na multi koncie i wystawić jakiegoś pokemona słabego a z multi konta go kupić a potem z ma się pieniądze na pierwszym konicie i kupic sobię tego pokemona co się expiło na multi koncie i znów wystawić słabego pokemona na pierwszym a na multi go kupić xD (wiem wiem za dużo pisze ,,Multi konta'' :D ) I ma się pieniądze i pokemona ^-^ Proszę zablokujcie tą możliwość (robienie multi kont ;) )



Blastoise !

Wróć do „Pytania i rozmowy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości