Drużyna

Nie wiesz jak trenować swojego pokemona? Jak stworzyć dobrą drużyne? Czy może porozmawiać na temat gry? Jak tak, to śmiało pisz.
kcos125
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2016, 20:06

Drużyna

Postautor: kcos125 » 21 gru 2016, 20:14

Cześć, chciałbym zadać pewne pytanie(a) mianowicie, jak dobrać drużynę, żeby zdobywać odznaki? Bo jakiś czas temu po wygraniu z ledwością jednej walki drużynowej moje poki był, osłabione , a kiedy poszedłem do lecznicy je wyleczyć to okazało się że znowu musze od nowa walczyć ale z słabym skutkiem. I jeszcze jedno pytanie czy za odznaki dostaje się jakieś bonusy?

Awatar użytkownika
Narkan
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2016, 15:50

Re: Drużyna

Postautor: Narkan » 21 gru 2016, 20:37

Odznaki dają tylko TM. Aktualnie trenerzy w salkach są słabo zoptymalizowani, bo mają zawsze po 6 pokemonów. Ogólnie najlepiej jak najszybciej wbić jednym pokemonem 60 lvl i wtedy pomyśleć o salkach. Jeśli chodzi o twój team w grze... Czarek nie ma ustawionych ataków. Wynauta i Poliwhirla bym wyrzucił i zastąpiłbym czym innym, reszta jest ok.

Czarnula
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:26

Re: Drużyna

Postautor: Czarnula » 27 gru 2016, 17:33

Ja dodam tylko, że ogólnie musisz pokonać najpierw 5 razy trenera i dopiero później masz dostęp do tego, by walczyć z liderem danej sali. Dopiero po pokonaniu go dostaniesz odznakę, a za odznakę dostaję się losowy TM

Goku San
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:04

Re: Drużyna

Postautor: Goku San » 19 mar 2017, 15:11

Ewentualnie możesz zrobić tak jak ja :P

Wytrenować jednego Pro pokemona w Sali Treningować, kupić kilka odpowiednich TMów dla poków i na lajcie z3 pokemonami na 30lvlu zjedziesz pierwszych czterech liderów ;P

Pozdrawiam


Wróć do „Pytania i rozmowy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości