Aukcje dedykowane

Zmiany i nowości są potrzebne, aby gra mogła się rozwijać.
Onomatopeja10
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, 9:08

Aukcje dedykowane

Postautor: Onomatopeja10 » 07 sty 2017, 22:41

Witam
Proponuje dodać aukcje dedykowane ze względu na "kradzież" jak to piszą inni gracze że ktoś komuś kupił przedmiot pierwszy mimo że był wystawiany przez gracza specjalnie dla niego. O co chodzi, dużo graczy handluje poprzez czat ogólny gdy ludzi jest 20/40 online co jest ich błędem ze względu że każdy widzi co dwaj delikwenci piszą i kiedy i co wystawia na rynek, a potem się plują i wyzywają innych ze ktoś im kupił jakiś przedmiot/pokemon pierwszy. Rozwiązaniem tego problemu będzie dedykowanie przedmiotu poprzez ID gracza. Wyjaśniam :

Rynek --> Wystaw przedmiot -- > Kamień Gromu --- > Ilość (1) -- cena za sztukę ( 500.000 ) MP za sztukę (2.000) ID Gracza --- WYSTAW

Gracz 1 wystawia przedmiot ( np. Kamień Gromu ) i jeśli chce sprzedać danemu graczowi ( obok powinno być okienko z ID gracza dla któremu chce sprzedać, i wpisuje np . ID : 76283. Gracz 2 wchodzi na rynek wybiera Aukcje dedykowane i tam znajdzie się przedmiot który Gracz 1 wystawił i wpisał jego ID. Oczywiście jeśli Gracz 1 chce sprzedać Kamień Gromu ogólnie, po prostu nie będzie wpisywał w okienku ID nic. I przedmiot wyląduje na ogólnym runku przedmiotów jak dotychczas jest. Tak samo powinno być z Pokemonami, Jagodami itp.

Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Narkan
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2016, 15:50

Re: Aukcje dedykowane

Postautor: Narkan » 08 sty 2017, 0:43

Takie rozwiązanie w niedalekiej przyszłości będzie wprowadzone.


Wróć do „Propozycje zmian.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość