Pomocnicy/Chat/Rangi

Zmiany i nowości są potrzebne, aby gra mogła się rozwijać.
Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Pomocnicy/Chat/Rangi

Postautor: Rivalben » 21 lis 2016, 20:07

Witam!

To znowu ja.. wiadomo, cieszycie się. Ale do rzeczy, otóż ostatnio niestety albo stety dla grupki kilku graczy (pozdrawiam Sakusia) na chacie zrobił się niezły hmm.. bajzel. Dzieci i płotki zaśmiecają go swoimi przemyśleniami, sporami, ogólnie bezmózgowiem, które początkowo jest zabawne i można kręcić bekę z takich ludzi, ale na dłuższą metę przyprawiają o bóle oczu i mdłości. Oczywiście mamy Moderatorów - jest Wola i Maiki - jest też Narkan, ale jak wszyscy wiemy wychodząc ze świata wirtualnego każdy ma jakieś obowiązki związane z domem, szkołą, pracą etc. więc normalne jest to, że czasem nikogo nie ma żeby pilnować tego chatu. Bodajże wczoraj wywiązała się dość luźna dyskusja na chacie, w której poruszono temat rang w grze i zwiększenia liczby "wybrańców" do pilnowania porządku. Jest to całkiem ciekawy pomysł, który na pewno mógłby ułatwić Toskanowi pracę nad grą, a także zapewniłby jakiś porządek na tym chacie. Ktoś rzucił dodanie rang typu: Grafik, Moderator chatu odpowiedzialnego tylko za chat, Moderator zajmujący się forum, Rzecznik odpowiedzialny za kontakt z graczami nie tylko w grze, ale także na mediach społecznościowych itp.
Pomysł naprawdę wydaję się dość sensowny ale jak każdy potrzebuje przedyskutowania, postawienia pytań o zaletach i wadach takiego rozwiązania i wszelkich dopracowań, żeby wszystko ładnie się komponowało.

Fajnie by było, abyście też włączyli się do dyskusji i pokazali, że to forum jednak żyje. :D

Pozdrawiam
Riv

Awatar użytkownika
Narkan
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2016, 15:50

Re: Pomocnicy/Chat/Rangi

Postautor: Narkan » 22 lis 2016, 0:34

Według mnie są aktualnie ważniejsze sprawy do ogarnięcia. Jeśli faktycznie moderatorów jest za mało to się dodatkowo kogoś przyjmie, potem obadam sprawę.

Morfinus
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2016, 21:28

Re: Pomocnicy/Chat/Rangi

Postautor: Morfinus » 22 lis 2016, 11:08

Dobrze się czujesz Rivalben? Domagałeś się usunięcia Misti bo za każdą pierdołę banowała a teraz sam się domagasz żeby za każdą pierdołę banować, trochę to nie spójne.
Grasz w grę o pokemonach a chyba każdy inteligentny człowiek zdaje sobie sprawę że pokemony to oglądają głównie dzieci a co za tym idzie w grę też głównie chcą grać dzieci. Co ważniejsze, czy te dzieci i "płotki" (domyślam się że przez to słowo rozumiesz słabych graczy z niskim lvlem) kogoś obrażają albo przeklinają? Jeśli tak to należy im się ban ale jeśli po prostu piszą głupoty lub jak to sam napisałeś "swoje przemyślenia" to co w tym złego? Za to jeśli ty się z nich nabijasz to bardzie ty na tego bana zasługujesz.
Jasne że to może irytować ale to nie jest zbrodnia a jeśli modzi będą wywalać z chatu każde dziecko, głupka i "płotkę" to kto ci w tej grze zostanie? Jasne że modzi będą wyrzucać tylko z chatu ale każdy nawet największy kretyn dojdzie po 10 czy 1000 banów do wniosku że go tu nie chcą i nie tylko chat porzuci ale i grę i co w tedy? Wtedy będzie pięknie i kolorową bo zostaną tylko same "szychy" i "cwaniaki" tylko jak długo szychy będą szychami baz płotek od których można kupić cenne przedmioty za grosze albo głupków którym nożna sprzedać śmieci za astronomiczne sumy? Gdy zabraknie płotek grube ryby staną się płotkami.

Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Re: Pomocnicy/Chat/Rangi

Postautor: Rivalben » 22 lis 2016, 19:23

Narkan no spoko, mówiłem że powinniście się nad tym na spokojnie zastanowić.

Morfinus, tak chciałem odwołania Misti. Co do tego twojego wywodu, to jakoś nie chodzi mi o banowanie za bylo co, tylko chat czasem jest zawalony obrazami lub notorycznym spamem, co serio irytuje. A co do naśmiewania się z "płotek" to w jakim stopniu żerowanie na ich głupocie jest lepsze? :D Większość "szych" już odeszła.

PS: Prostując dla Ciebie kwestię Misti, to ona po prostu nadużywała zielonego kolorku.. Mute za jakąkolwiek uszczypliwość wobec niej, podważenie jest racji lub po prostu posiadanie racji, której ona nie rozumiała/akceptowała. :)

Morfinus
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2016, 21:28

Re: Pomocnicy/Chat/Rangi

Postautor: Morfinus » 22 lis 2016, 22:38

Ale co da usunięcie spamu? Dzieci będą musiały się umęczyć pisząc to samo ponownie więc sobie dadzą spokój? :lol:
Żeby rozwiązać problem trzeba usunąć źródło czyli wyrzucić z czatu winowajce.

Żerowanie nie jest lepsze ale jak doświadczeni gracze chcą za runę shiny ponad 100kk to każdy woli kupić od niedoświadczonego gracza w ziemskiej cenie ;)

Nie mówiąc już o jagodach, chyba każdy woli kupić u "płotki" po 20k albo i taniej niebieski czy żółte niż płacić 40-50k cwaniakom co się chcą dorobić ;)
A gdzie mamy znaleźć tą "płotkę" jak nie na czacie? przecież nikt nie będzie pisał na pw do każdego gracza z niskim lvlem czy ma jagody na sprzedaż...
Pisząc "szychy" nie miałem na myśli tylko ludzi z topki ogólnie chodziło mi o takich co to mają wyższy lvl (50+) którzy to już wiedzą co jak robić np. takiego marcinkol8 który ostatnimi czasu upodobał sobie kupowanie tanio poków i sprzedawanie z zyskiem (nie żeby było w tym coś złego :D )

Co do Misti to ja jej w żaden sposób nie próbuję bronić chciałem po prostu zwrócić uwagę że za jej "panowania" spamu nie było bo każdy od razu dostawał bana :D

I na koniec żeby nie było że nie piszę na temat to tak zgadzam się że przydałoby się więcej modów na czacie ale jak to wspomniał Narkan są ważniejsze sprawy jak ataki które od początku działania gry nie działają :D

Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Re: Pomocnicy/Chat/Rangi

Postautor: Rivalben » 23 lis 2016, 19:31

No Morfu widzę, że jakoś się zgadaliśmy w większości kwestii. Też uważam, że są ważniejsze sprawy, ale fajnie by było gdyby zaraz po ogarnięciu tamtych spraw pomyśleli nad tą. :D


Wróć do „Propozycje zmian.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości