Moderatorzy

Zmiany i nowości są potrzebne, aby gra mogła się rozwijać.
Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Moderatorzy

Postautor: Rivalben » 12 lis 2016, 16:27

Witam!

Fantastyczną wiadomością okazał się powrót Toskana do gry, odświeżenie jej, naprawa kilku błędów (czekamy na resztę) ale wybór Moderatorów to chyba mały żarcik z jego strony.. Jakim cudem Misti otrzymała kolor Zielony i moc uciszania oraz blokowania graczy? Przecież każdy wie, że kolor uderzył jej do główki. Nasza Dominika nie jest gotowa na taki ciężar jakim jest ranga Moderatora i nie oszukujmy się, nadużywa "władzy" którą dał jej zielony kolorek.
Pomimo swojej niedojrzałości do tego stanowiska, kochana Dominika ma problemy z ortografią ("husteczka piszę się przez h") więc chyba nie jest autorytetem dla innych graczy.

Myślę, że ponowny wybór Moderatorów będzie jedną z najlepszych decyzji na początku próby odbudowania tej gry. Toskan możesz przeprowadzić rekrutację na stanowisko Moderatora, który poradzi sobie z tą funkcją albo po prostu sam wybierz graczy, którzy się do tego nadają - są aktywni, potrafią poprawnie posługiwać się polszczyzną, mają dobry kontakt z graczami.

@Wola:
Wiem, że nie tylko Dominika jest Moderatorem. Ciebie nie kojarzę, ale podobno też nie sprawdzasz się w tej roli, więc chyba logiczne byłoby wymienienie dwóch Moderatorów na nowych i lepszych.

Pozdrawiam
Riv
Ostatnio zmieniony 12 lis 2016, 16:48 przez Rivalben, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wola
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2016, 14:25

Re: Moderatorzy

Postautor: Wola » 12 lis 2016, 16:37

Nie tylko Ona jest Moderatorem :/
Jestem Wola ,irytujący gracz PokeStory.

Obrazek

Goku San
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:04

Re: Moderatorzy

Postautor: Goku San » 12 lis 2016, 23:16

Czy wiem, Pani Dominiki jeszcze nie spotkałem na serwerze ale za to Pana Wolę, widywałem już nie raz, ma dobry kontakt z graczami i płynnie posługuje się "Polszczyzną" , gracze go lubią i jest szanowany oczywiście nie wspomnę o tym, że on ich też szanuje bo to logiczne.

Według mnie Wola zasłużył na to stanowisko i sprawuje się dobrze, ogarnia czat z tak zwanej "HOŁOTY".

Maiki
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2016, 18:56

Re: Moderatorzy

Postautor: Maiki » 13 lis 2016, 19:01

Cóż. Wola to dobry Modek jak dotąd jednak co do Misti zgadzam się po stokroć. Kto jak kto ale ona jest jedną z ostatnich osób której powinno się dawać taką władzę. Jest klotliwa, łatwo wdaje się w słowne potyczki, jest opryskliwa i zdecydowanie naduzywa swojej władzy. Jeśli tak to ma wyglądać to ja nie wiem w jaki sposób ta gra ma powstać z martwych :geek:

Awatar użytkownika
Narkan
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2016, 15:50

Re: Moderatorzy

Postautor: Narkan » 14 lis 2016, 20:08

Misti została zdegradowana, do moderatorów została przyjęta Maiki. Zamykam.


Wróć do „Propozycje zmian.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości