Gracz Sakato

Skargi, jak skargi. Nie wszyscy działają fair.
Onomatopeja10
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, 9:08

Gracz Sakato

Postautor: Onomatopeja10 » 08 gru 2016, 13:23

Nie wie dlaczego nie ma już działu "Skargi" na forum.. Pisze to tutaj bo ma dość zachowanie gracza o nicku Sakato. Gość cały czas prowokuje i wyzywa innych graczy na czacie. Dziś zauważyłem jedna z wielu sytuacji, gracz dalej gra bez żadnych konsekwencji. Proszę coś z tym zrobić.

Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (94.48 KiB) Przejrzano 25028 razy

Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Re: Gracz Sakato

Postautor: Rivalben » 08 gru 2016, 19:36

Pozdrawiamy brak tolerancji dla czarnego humoru. Szkoda, że nie wyczuwasz tego.. :c

Awatar użytkownika
Narkan
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2016, 15:50

Re: Gracz Sakato

Postautor: Narkan » 08 gru 2016, 19:57

Tutaj ewidentnie jest pewna forma czarnego humoru. Jednak Sakato jest "pod obserwacją" od pewnego czasu. Faktycznie działu skargi nie było, utworzyłem i przenosze.

Onomatopeja10
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, 9:08

Re: Gracz Sakato

Postautor: Onomatopeja10 » 09 gru 2016, 8:47

Czarny humor ?? większość graczy na pokestory to dzieci w wieku 10-13 lat, i taki Sakato będzie uczył ich ortografii lub pisał takie rzeczy ?? Proszę was, to jest gra bez ograniczenia wiekowego, a teksty że trzeba się sprzedać,lub dała handlarzowi nie wypadają paść na ten czat. Ludzie...

Czarnula
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:26

Re: Gracz Sakato

Postautor: Czarnula » 10 gru 2016, 0:43

Ja niestety potwierdzam, Sakato ma bardzo prowokujące teksty, a patrząc na to, że wielu graczy to dzieci - wypadałoby coś z tym zrobić.

Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Re: Gracz Sakato

Postautor: Rivalben » 11 gru 2016, 10:36

No niestety zostałem zmuszony do ponownego napisania mojego wywodu, ponieważ mój wczorajszy post w tym temacie zniknął w tajemniczych okolicznościach - prawie jak z Archiwum X.. :o
Nie pamiętam dokładnie tego co pisałem, ale pewnie w 70% napiszę to samo co wczoraj :D
No to tak.
Onomatopeja, większość z tych twoich graczy 10-13 lat nie ma pojęcia co znaczy "sprzedać się" :D Sam zastanawiam się ile Ty masz lat, skoro takie teksty z czarnym humorem interpretujesz bardzo poważnie.. Pewnie jesteś poziom gimbus lub poziom gimbus+, ale nie będę tego oceniał. Mam też przypuszczenia, że sam co najmniej raz śmiałeś się z żartu o Żydach. A teraz dramatyzujesz bo Sakuś ma odmienne poczucie humoru :D Śmiech na sali. Komorowski łączy się z Tobą w "bulu" (istnienia).
Wolę czarny humor niż całą tą dziecinadę w wykonaniu Majałapie i innych jej podobnych graczy. Kiedyś to było śmieszne teraz jest już tragiczne i irytujące.
Sakuś ma odmienny stan humoru i za to go cenię. Dzięki temu nigdy nie jest nudno na chacie. Uważam, że jego obserwacja jest śmieszna. Tracicie czas na czarny humor i wpisy na chacie autorstwa Sakato, a pozostały syf, poważniejszy, macie gdzieś. :D
Czarna naglę mając ten magiczny kolor zaczął Ci Sakato przeszkadzać? Podejrzane? Czy może nie? Niestety Narkan zamknął temat z Modami po znajomości autorstwa Goku i nie mogłem już nic dopisać, ale propsuje Morfa za tak celne spostrzeżenia pod twoim adresem. :D Trafił w 10, bo inaczej byś tak się nie unosiła.

Zapewne ten post też zostanie usunięty z powodu nikomu nieznanego, czyli kaprysu Narkana albo innego Moderatora, ale cóż.. cenzura musi być.

Ja usunąłem twój wpis, bo zawierał treści niezgodne z regulaminem. ~Narkan


Wróć do „Skargi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości