Drobne Pytanie........!!!!!!

Skargi, jak skargi. Nie wszyscy działają fair.
Goku San
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:04

Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Goku San » 09 gru 2016, 21:23

Dzień Dobry Wieczór POLSKO!

Dla czego "Dzień Dobry Wieczór POLSKO!" Bo jest Wieczór :)

A konkretnie do rzeczy :)

---> Czy to nie jest śmieszne? :) Już informuję :) Dlaczego MC (Moderator Czatu) dostają gracze poznajomości?? Dlaczego nie dostaje się już MC ze względu doświadczenia i szacunku na Serwie lecz dostaje się go teraz tylko po znajomości, dlaczego tak jest?

Proszę o odopowiedź.

Pozdrawiam.

Czarnula
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:26

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Czarnula » 10 gru 2016, 0:20

Pozwolę sobie na to, by mimo wszystko odpowiedzieć (Narkan, wiem, że mnie zabijesz): Doświadczenie na moda? Przepraszam, ale co wchodzi w skład "doświadczenia"? Ale cóż ogólnie zacznijmy od początku, bo niewielu będzie wiedziało o co chodzi.
Na czacie (9.12.16r) była burzliwa dyskusja o to ZA CO MAM MODA... Odpowiem: Za nic. Mam nadzieję, że odpowiedź satysfakcjonująca, ale nie bądźmy śmieszni. Rzekomo grasz od dwóch lat, a z innych źródeł pół roku "może trochę więcej", a więc która wersja jest prawdziwa? Ja gram od 2013 roku, wtedy znalazłam grę. Na czacie jako tako NIC nie znaczyłam, dopóki nie było afer związanych z tym iż Toskan odpuścił. Napisałam do niego PW, zaczęłam mu zawracać gitarę, ale NIGDY NIE oczekiwałam "moda" za to. Faktycznie, gdy Toskan odpuścił ja również odpuściłam jak i większość graczy, bo co mieliśmy robić? Nic się nie działo, było nudno, ja wchodziłam raz na jakiś czas zobaczyć, co się dzieje, a na czacie nie pisałam, bo po co? Później całkowicie przestałam wchodzić do momentu, aż na gg mi napisał kolega, więc czemu miałabym nie wrócić? Lubiłam grę i fajnie, że wróciła ona do życia. Na początku Wola i Misti mieli moda - z pewnych przyczyn Wola go utracił, a co do Misti: Była sytuacja, której opisywać nie będę, ale w związku z nią napisałam do Toskana, ale nie po to, by DAŁ MODA MI, bo mi on nie był potrzebny do szczęścia, a z Toskanem pisałam tak dla śmiechu i żartowałam. A wtedy nakreśliłam mu sytuację, że powinien znaleźć moda, bo Misti się nie sprawdza. Bum, dostałam ninje - sobie z nią żyłam i było mi dobrze. Pojawiłł się "nowy" czat, gdzie jest specjalny odnośnik dla ADMINISTRACJI pokestory, miałam do niego dostęp, bo byłam sobie ukrytym modem. Nawiązał się temat "dlaczego Wola stracił moda" i wtedy odezwał się Narkan. Uprzedzając: JA Z NARKANEM NIGDY ZBYT DOBRZE NIE ŻYŁAM. Zawsze myślałam, że on mnie nie lubi, a i ja nie za bardzo za nim przepadałam, a tam wyszło, że jest nieco inaczej, co nieco ociepliło nasze stosunki, ale "dobrymi znajomymi" to my nie byliśmy, nie jesteśmy i chyba raczej nie będziemy, bo nadal mamy dużo odmiennych opinii i zdań. No ale wracając do tematu:
Nigdy nie "lizałam dupy" nikomu, bo mam godność i uwierzcie, że mi ten mod nie jest potrzebny do szczęścia. I to Narkan wystartował z inicjatywą, abym stała się "oficjalnym" moderatorem. Gdy Toskan do mnie napisał, ja w żadnym ze zdań nie napisałam, że chcę, a że ma robić jak uważa i tak oto jestem. Mam zielony kolorek i to tyle. NIC WIĘCEJ SIĘ NIE ZMIENIŁO, moje podejście do nikogo nie uległo zmianie, ale widzę, że w zamian mnie traktuje się inaczej, a zarzekam się, że jestem ciągle taką samą osobą. Nie jestem wredna ani nic w tym stylu, ale ocenianie kogoś, gdy się go nie zna i mówienie, że "po znajomości" coś dostał, jest nieco zbyt przemalowane. Owszem, może nie jestem mistrzem grafik jak Kisiel, może nie tworzę niczego specjalnego, ale za to staram się chociaż podsuwać pomysły i proponuję cokolwiek. Aktualnie niewiele, ale z czasem może będzie lepiej. Od kiedy gram bana dostałam RAZ i to bardzo niesprawiedliwie, bo NICZYM nie zawiniłam, a do tego wszystkiego, proszę by się każdy z Was zastanowił: Przykład pracy w grupie na jakiejś lekcji: Każdy chce pracować z tymi, których zna/lubi/dogaduje się z nimi - wtedy idzie to sprawniej i lepiej. Nie inaczej jest tutaj. Toskan, Naran, FeLeSt, Kisiel, Maiki - oni się znają od dłuższego czasu, a ja też ich znam już trochę i na tej podstawie buduje się zaufanie i dobiera współpracowników. Osoby, które kiedyś grały i zostały do dzisiaj znają mnie z czatu - i jestem pewna, że potwierdziliby to, że nie jestem "świeżakiem", który nic nie wie. Nie jestem po to, by zatruć komuś życie, a by pomóc i tyle.
Bycie modem to "przywilej", ale niekoniecznie w pozytywnym słowa tego znaczeniu. To nie jest tak, że ja czy Narkan czy ktokolwiek (po za samym Toskanem) mamy jakieś taryfy ulgowe i dostajemy więcej - jesteśmy na równi z Wami i jedynie to pilnujemy, by gra się jakoś trzymała oraz, by się rozwijała po tej długiej przerwie.
Na bycie modem są przydatne: znajomość języka polskiego, bycie optymalnym, trzymanie dystansu, ale też musi być "dyscyplina" i umiejętność pilnowania porządku. Nie trzeba być 24/7, ale wypada się pojawiać co jakiś czas, znajomość (częściowa) gry, obiektywizm. Dodatkowo przydatne są umiejętności w językach programowania itp, ale nie każdy je musi znać. Ja typowo staram się pilnować tego, by na czacie nie było awantur i wyzwisk, by gracze nie robili pushów, ale też staram się podsyłać pomysły jak jakieś mam, odpowiadać na pytania, gdy je widzę, a do tego TAK: uczę się języków programowania, by nie tylko "mówić", ale i "robić" - na to jednak potrzebny jest czas.
"Adminia i moda dostaje się za lizdanie dupci Słodko normalnie. Już nie bochodzi ich doświadczenie, wystarczy trochę dupkę pokręcić i ma się MODA... Pozdrawiam ADMINISTRACJĘ. Dzięki Nakar za Banika Tylko na to cię stać." - I chociaż mówisz, że to nie zazdrość, to ja ewidentnie widzę, że zazdrościsz, tylko pytanie "Czego zazdrościsz?" Ja mogę odstąpić Ci miejsce, bo jak pisałam wielokrotnie - mi to do szczęścia nie jest potrzebne. Z tym, że to kto mnie zastąpi to już wybór innych, a oni szukają ludzi, którym ufają i których znają.

Pozdrawiam i życzę więcej dystansu oraz danej nocy :)

Rivalben
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:18

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Rivalben » 10 gru 2016, 11:26

Goku San:
A co Ci przeszkadza w tym, że Misiewicze z Ps mają moda? :o Znajomości dają sporo w życiu, co? :D Doświadczenie na moda, to było dobra :D Co masz na myśli mówiąc "Doświadczenie"? Znajomość ortografii i interpunkcji, czy może znajomość ataków pokemonów, ich statystyk itd? Ciesz się życiem, a nie zawracasz gitarę, że mody są po znajomości.
Blisko znam tylko Maiki i jak dla mnie to ona w pełni zasłużyła na Moda bo jest obiektywna i nie oszczędza przyjaciół jeśli chodzi o mute.. Co do Czarnej to ona długo była Ninja-modem, więc nawet nie widziałeś że go ma. Pewnie dopiero jak zauważyłeś kolorek. Niestety najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że Ferajna Administracji nie informuje o tym nikogo z zwykłych graczy.. :D To są takie niespodzianki xD Reszta modów to pewnie po prostu zasługa za długą grę itd. Nie wnikajmy w to.
Wola stracił Moda bo może zawadzał, a może się nie sprawdzał albo taki był kaprys "Szefów" - nic nam do tego.

Czarna:
Piękna historyja :o A jaki z niej morał?

Czarnula
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:26

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Czarnula » 10 gru 2016, 14:01

Morał morałem, ja po prostu wyjaśniam niedomówienia. Głównym problemem Goku, jest fakt, że kolorek dostają osoby "po znajomości", ale cóż, ja gdybym była na miejscu Toskana również wolałabym otaczać się tymi, których "znam" lepiej. Współpraca wtedy jest przyjemniejsza. A staż gry, częstotliwość pisania na czacie - przecież to nie ma nic do rzeczy, bo nie każdy lubi pisać na czacie. Co do stażu, można mieć niski lvl, ale to wtedy nie oznacza, ze sie mniej wie. A można mieć lvl wysoki i wiedzieć mało. Ja nigdy nie mówiłam, że wiem wszystko, ale zawsze staram się pomóc :)

Morfinus
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2016, 21:28

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Morfinus » 10 gru 2016, 15:52

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorry za ten śmiech ale hipokryzja zawsze mnie bawiła ;) Kiedyś to Czarnula upierała się że moda dostaje się po znajomości bo każdy mod należał do tego samego klanu co Narkan i że tak nie powinno być a dziś sama pisze że modzi powinni się znać, lubić itp. :D Może by się tak zdecydowała na coś a nie zmieniała zdanie w zależności od okoliczności ;)
Co do Goku San i jego doświadczenia to nie wiem jak jego doświadczenie w byciu modem ale jeśli chodzi o tę grę to patrząc na lvl gra 2 dni (mnie by tyle zajęło wbicie 15 poziomu który ma) i jeśli faktycznie gra 2 lata to tylko się ośmiesza z tym swoim "doświadczeniem" (no chyba że ma inne konto albo sto :D ).
Żeby było jasne mnie nie zależy na usunięciu Czarnuli z moda (nie będę przecież robił screenów z sytuacji na czacie gdy sama złamie regulamin a potem bezczelnie się odgrażał jak ona niegdyś ;) ) czy czymś takim bo mam głęboko gdzieś kto ma tą funkcję ale nie potrafię się oprzeć jak widzę u kogoś zmianę zdania o 180 stopni bo ma fuchę :D

Czarnula
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:26

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Czarnula » 10 gru 2016, 16:00

Morfi, wyciągasz sprawę sprzed... dwóch lat? Mniej więcej, ale i tak trochę ją błędnie interpretujesz. Moje podejście się nie zmieniło, nigdy nie pisałam też się nie prosiłam zbytnio o moda, a jedynie pisałam sobie z Toskanem ogólnie. A owa sytuacja była uzgodniona z jedną osobą, która się ze mną zgadzała :) I nie, moje podejście się nie zmieniło, nadal nie uważam by mi było potrzebne to do szczęścia, a no i... Patrząc teraz na to, może popełniłam błąd, ale 2 lata to długi okres, nie uważasz?

Morfinus
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2016, 21:28

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Morfinus » 10 gru 2016, 16:11

Możesz wskazać gdzie ja napisałem że ty chciałaś moda? Albo że prosiłaś o niego Tostana? Twierdzę że kiedyś uważałaś że mody są rozdawane po znajomości i że to źle a teraz twierdzisz wprost przeciwnie czyli się zamieniłaś ale skoro sama twierdzisz że się nie zmieniłaś to znaczy że nie zawsze piszesz prawdę i albo kiedyś kłamałaś albo teraz kłamiesz ergo jesteś fałszywa i dwulicowa. Tyle tylko chciałem powiedzieć ;)

Czarnula
Posty: 10
Rejestracja: 09 gru 2016, 23:26

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Czarnula » 10 gru 2016, 16:16

Boże, człowieku oceniasz mnie, a gówno o mnie wiesz. Kiedyś była ZUPEŁNIE inna sytuacja i pisałam, że mody są wybierane "przez widzimisię Toskana", bo tak było. Wtedy również nie pisałam z nikim z tamtych osób, bo nawet z nimi nie mogłam kontaktu załapać, jedynie z Toskanem jako tako pisałam, a dopiero po dłuższej rozmowie z jedną z osób stwierdzam, że się POMYLIŁAM. Teraz rozumiem dlaczego tak było i tyle w temacie.

Awatar użytkownika
Narkan
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2016, 15:50

Re: Drobne Pytanie........!!!!!!

Postautor: Narkan » 10 gru 2016, 16:37

A ja temat zamykam, bo dalsza dyskusja nie ma sensu.


Wróć do „Skargi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość